5 iemesli, kāpēc nevajadzētu skūt matiņus intīmajā zonā

Pēc aptauju rezultātiem, vairāk kā puse amerikāņu sieviešu skuj matiņus bikini zonā. Katra no viņām savu lēmumu skaidro savādāk. Dažas skaidro, ka dara to savu partneru dēļ, citas, ka pilnībā noskūta intīmā zona viņām liek justies tīrākām. Skaidrs, ka meitene pati var izlemt, skūt vai neskūt bikini zonu, un, ja jūs esat izlēmusi tikt no matiņiem vaļā, dariet to pareizi.

Visiem paņēmieniem cīņā ar lieko apmatojumu ir savi plusi un mīnusi. Skūšana, kura tiek uzskatīta par populārāko metodi, ļauj ātri un nesāpīgi tikt vaļā no matiņiem, taču bieži rada iekaisumus. Vasks tiek galā efektīvāk, taču pati procedūra ir diezgan sāpīga un draud sabojāt ādas virsējos slāņus. Lāzerepilācija – viens no dārgākajiem paņēmieniem, kurš var izraisīt arī apdegumus. Trimmeri nekaitē ādai, taču tiem ir grūti noņemt visus nevēlamos matiņus.

Многие специалисты выступают против удаления растительности в интимной зоне (по крайней мере, всей). И вот какие аргументы они приводят:

Daudzi speciālisti iebilst pret matiņu likvidēšanu intīmajā zonā (vismaz visā).

  1. http://spidercreative.co.uk/ Nekādu iekaisumu un ieaugušo matiņu

Kā iepriekš minējām, vairākums paņēmienu likvidēt liekos matiņus, var radīt kaitējumu intīmās zonas ādai. Ja atteiksieties no epilācijas, āda jums būs tikai pateicīga.

  1. Gabapentin 300 mg for dogs where to buy from Matiņi aizsargā intīmo zonu no kaitīgām baktērijām

how to order prednisone Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!