Ar bezvēsts pazudušo jauno sievieti noticis ļaunākais.

Virginia Lawrenceville Vakar, 18.februārī, ap pulksten 15.00 Rīgas reģionā, Ādažu novadā atrasta iepriekš bez vēsts prombūtnē esoša jauna sieviete, bez dzīvības pazīmēm. Valsts policijā par notikušo ierosināts kriminālprocess, kā arī nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu sievietes nāves cēloni. Aizdomās par slepkavību vainu pastiprinošos apstākļos aizturēts 1998.gadā dzimis jaunietis, kurš patlaban ievietots īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Jaunās sievietes meklēšanas pasākumi tika uzsākti uzreiz pēc tam, kad 2018.gada 16.februārī ap pulksten 23.00 Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Rīgas Teikas iecirknī tika saņemts iesniegums par bezvēsts prombūtnē esošu 1995.gadā dzimušu sievieti.

Pēc teritoriālās piekritības izmeklēšanu pārņēma Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Saulkrastu iecirkņa amatpersonas, kuras noskaidroja, ka pirms pazušanas 16.februārī sieviete iespējams tikusies ar kādu viņai zināmu cilvēku. Taču pēc tikšanās sieviete neatgriezās savā dzīves vietā un ar viņu vairs nebija iespējams sazināties.

Saistībā ar notikušo policisti nekavējoties uzsāka izmeklēšanu, kuras rezultātā tika noskaidrota persona, ar kuru bezvēsts prombūtnē esošā sieviete pēdējo reizi manīta. 17. februārī ap pulksten 19.30, aizdomās par iespējamu noziedzīgu nodarījumu, savā dzīves vietā aizturēts 1998.gadā dzimis jaunietis.

cytotec 200mcg Turpinājums nākamajā lappusē!