Atgadījums ar Samantu Tīnu motivē Sabīni Berezinu mācīties krāsoties.

Boguszów-Gorce Dziedātāja Sabīne Berezina augustā pabeigs mācības ”Unastyle” imidža skolā, tas nekādā veidā netraucē viņai paralēli koncertēt, piedalīties konkursos un baudīt vasaras dāvātos priekus.

Doma par grima meistares profesiju Sabīnei radās jau sen, bet tā no visas sirds viņa izlēma uzsākt mācības, pateicoties kādam atgadījumam.”Mēs abas ar Samantu Tīnu koncertējām kopā ar Noras Bumbieres Fonda māksliniekiem. Redzēju, ka Samanta savu ”make up” liek vismaz 1,5 stundas, lēni, mierīgi un cītīgi, man palika kauns. Ja koncerta sākums bija pulksten 18.00, tad es 17.50 sāku krāsoties, bet jau 17.55 pārģērbu kleitu. Tikai tagad saprotu, kāpēc es to darīju 5 minūtes, bet Samanta stundu,” sarunā ar portālu Skaties.lv atklāj Sabīne.

http://skywaysmedia.co.uk/websites/nu-phalt/ Dziedātāja piebilst, ka arī bildēs bija pamanāma atšķirība. Māksliniekam ir jāprot pareizi lietot kosmētiku, bet viņa prata tikai ikdienišķu grimu, ne skatuvisko.

Pēc dalības televīzijas šovā ”X Faktors”, kurā iepriekš minētās imidža skolas studentes grimēja Sabīni, viņa parunāja ar skolas direktori Unu Bernatoviču un drīz vien uzsāka mācības. Lielu atbalstu skatuves māksliniecei sniedza vīrs Atis, pateicoties kuram jau augustā dziedātāja iegūs diplomu.

”Esmu iemācījusies dažādas tehnikas, daudz ko par produktiem, kā pareizi jāklāj dekoratīvā kosmētika. Kādreiz es pat uz sausas ādas esmu likusi tonālo krēmu, bet ir taču bāzes, ir mitrinošie krēmi.

http://blumberger.net/588-2/ Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!