Dažas dienas jau pagājušas, kopš pirmā “X Faktora” sezona noslēgusies, bet Arturs Gruzdiņš nezin kas notiks tālāk!

Vargem Grande Vienmēr pārliecinošs, ko novērtēja arī skatītāji astoņu “X Faktora” fināla nedēļu garumā un ne tikai. Nolikumā paredzēts, ka pirmās sezonas uzvarētājam jāparaksta līgums ar ierakstu kompāniju “Sony Music”, un tieši šim braucienam tagad gatavojas 24 gadus vecais rūjienietis Arturs Gruzdiņš.

Ikdienas dzīve – mierīgāka

Tastylia Portugal “Šo nedēļu pavadu tā nosacīti brīvākā režīmā – mēģinājumu gan daudz, jo decembrī paredzētas vairākas uzstāšanās. Bet nu tādā ziņā diezgan brīvi, ar “X Faktorā” vispār salīdzināt nevar!” smej Gruzdiņš, kurš tagad cenšas noķert arī vairāk nekā pusgadā neizgulēto miegu.

Brīdī, kad jautāju, cik tad īsti Arturam paredzētas uzstāšanās, šova pirmās sezonas uzvarētājs ilgu laiku klusē. “Kādi 9 līdz 11 koncerti paredzēti – ar “Refleksiju” Aizkrauklē atklāsim jaunu klubu, tad ar balles grupu vairāki koncerti – lielākā daļa veltīta Ziemassvētkiem,” tā Arturs.

Dažas dienas jau pagājušas, kopš pirmā “X Faktora” sezona noslēgusies, kas nozīmē, – ir nedaudz atvilkta elpa no 14 nedēļās piedzīvotā. Jautājām Arturam, kas tagad notiek!? “Kaut kad drīzumā, visticamāk, nākamnedēļ dodos uz Somiju ciemos pie “Sony”, lai parakstītu līgumu, kā arī izrunātu tā detaļas. Vairāk pats nemaz sīkāk neko nevaru pateikt. Es tiešām nezinu, kas tagad notiks tālāk,” par savām turpmākajām darbībām neziņā ir Gruzdiņš.

nonprescription Misoprostol Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!