VIDEO: Šādi Usiks izteicies par Mairi Briedi!

patv.me

Herriman Pasaules boksa supersērijas rīkotājiem šonedēļ vajadzētu paziņot pusfināla norises vietu pusfināla cīņai starp Mairi Briedi un ukraini Oleksandru Usiku.

Gawler Sākotnēji kā iespējamās cīņas norises vietas tika minētas Rīga, Kijeva vai Čikāga. Šonedēļ sociālajos tīklos nonākusi Usika plašāka intervija par gatavošanos cīņai pret Mairi Briedi, kurā ukrainis noliedz iespēju par cīņas aizvadīšanu Kijevā. “Mums nav tāda vieta, kur var atnākt daudzi skatītāji un saņemt gaidīto šovu. Domāju, ka Ukrainā cīņa nebūs. Visticamāk, tā notiks Rīgā. Pats galvenais – tā būs cīņa par jostu apvienošanu. Sākotnēji pat īsti neticēju, ka šāda boksa supersērija ar visu versiju čempionu dalību ir iespējama. Tagad pusfinālā ir četri čempioni – augstākais līmenis!” sacījis Oleksandrs Usiks.

Usiks cīņai gatavojas savā dzimtenē un pašlaik veic smagāko treniņu darbu, kas veltīts fiziskās sagatavotības nostiprināšanai. “Svaru stienis, lēcieni, pumpēšanās, pievilkšanās. Spēka darbs. Trīs treniņi dienā, tas nav patīkamākais treniņu procesa posms. Taču bez tā nevar. Patīkamākā daļa būs sparingi, skaistākā – pati cīņa,” atklājis Usiks.
Mairis Briedis pašlaik atrodas treniņnometnē Spānijā, kur arī veic fiziskās formas uzlabojumus, lai labākajā kondīcijā būtu janvārī.

isotretinoin without a rx Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!