Kā tagad klājas pirms pusgada dzērājšofera Rojā notriektajam Artūram

http://benemersongolfperformance.com/magazine-articles/ Pirms pusgada visu Latviju šokēja nežēlīgs piedzēruša huligāna uzbrukums – Rojā Zvejnieksvētkos dzērējšoferis notrieca 33 gadus veco Artūru, kurš pēc gūtajām traumām joprojām atgūstas no smagajiem ievainojumiem un pašlaik pārvietojas ratiņkrēslā, bet nezaudē cerības atkal staigāt.

http://mangos-falmouth.co.uk/product/headwind/?add-to-cart=2565 Artūra māsa Ilona Kasjauns.lv pastāstīja: „Brālis pašlaik atrodas ratiņkrēslā, darām visu, kas mūsu spēkos, lai viņš atkal varētu staigāt – fizioterapija, izieti pāris rehabilitācijas kursi. Bet sakarā ar smagiem kāju nervu bojājumiem brālim ir lieli jušanas un kustību traucējumi pēdās un līdz ar to pagaidām staigāšana nav iespējama. Lai sāktu stutēties kājās, ir nepieciešamas speciālas ortozes un ceļu fiksatori, kurus valsts birokrātijas dēļ joprojām neesam saņēmuši, kā arī ilgstoša rehabilitācija. Lai arī neliels, bet progress tomēr ir un cerība uz staigāšanu arī! Kavēšanās ar rehabilitāciju ir dēļ lielajām rindām, bet ceram, ka drīzumā saņemsim zvanu no nacionālā rehabilitācijas centra Vaivaros, kopš iesniedzām dokumentus rehabilitācijai ir pagājuši gandrīz pieci mēneši”.

Artūram tika veiktas vairākas operācijas un cilvēki viņa atlabšanai tika aicināti ziedot asinis.

Kasjauns.lv jau rakstīja, ka pagājušā gada 9. jūlijā pēc konflikta Rojas Zvejnieksvētkos satrakojies un piedzēries 1983. gadā dzimis dundadznieks ar „Chrysler” kabrioletu speciāli lielā ātrumā uzbrauca Artūram, kurš viņu iepriekš bija centies nomierināt. Artūrs tika smagi ievainots, viņam konstatēja vairākus kāju lūzumus un citas traumas. Savukārt Artūru notriekušais jaunietis aizbrauca no notikuma vietas un vēlāk 1,4 promiļu lielā reibumā tika aizturēts.

what is Seroquel Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!