Kā tikt vaļā no nīstā `tauku priekšauta` un sāniem: vēdera masāža palīdzēs!

Viens no patīkamākajiem veidiem, kā tikt vaļā no vēderiņa un sāniem, ir masāža. Jums būs nepieciešams tikai apmeklēt speciālistu, lai tas sniegtu palīdzību. Viens rokas pieskāriens jūs atbrīvos no vairākiem liekajiem centimetriem. Taču šāda procedūra parasti maksā ļoti dārgi. Ja nevēlaties pārmaksāt, variet šos seansus veikt mājās, nepiesaistot nevienu, izņemot sevi. Atvēliet tam 15 brīvas minūtes, apgulieties, atslābinieties, un ķerieties klāt.

 

Schleswig Kāpēc vēdera masāža iedarbojas

Šī masāža uzlabo mikrocirkulāciju problēmzonā, kas normalizē vielmaiņas procesu. Papildus tam, tā palīdz ādai kļūt gludākai un elastīgākai.

http://sunsationalhomeimprovement.com/2019 Kā pareizi veikt masāžu

Veiciet procedūru no rīta vai vakarā, vai arī divas reizes dienā. Labākais laiks – stundu pirms ēšanas vai divas stundas pēc maltītes.

  1. Apgulieties uz muguras, salieciet kājas un masējiet vēderu kniebjošām kustībām pulksteņa rādītāja virzienā. Veiciet masāžu pa iedomātu apli, pamazām sašaurinot tā diametru. Pēc vienas minūtes palieliniet kustību spēku. Ādai jākļūst nedaudz sārtai. Pēc 5 minūtēm pārtrauciet vingrinājumu.

Все буде добре / YouTube

 

buy modafinil online with paypal Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!