Kādēļ no mums šo slēpj? 10 lietas, kas izraisa vēzi!

Ir vismaz 10 iemesli, kas var izraisīt vēzi, tā mums vēsta kāds apkopots pētījums. Tie tiek noklusēti un no mums slēpti, lai nesamazinātu farmācijas biznesa peļņu.

Pienā un gaļā ir hormoni

Ļoti daudzus dzīvniekus audzētavās teju pārbāž ar mākslīgiem hormoniem, lai no viņiem iegūtu daudz vairāk gaļas un piena. Līdzko šie hormoni nokļūst cilvēka organismā, tie var izraisīt dažādus kairinājumus, satraukumu, depresiju, vēzi un daudzas citas saslimšanas.

Mamogrāfija, rentgens pie zobārsta, lidostās esošie skeneri

Vai ir kādreiz gadījies tā, ka mamogrāfijas procedūras laikā ārsts aizmirst uzvilkt savam pacientam aizsargvesti? Ja tā gadās, tad ir nekavējoties jāapstādina procedūra, jo šādi stari ir ārkārtīgi bīstami cilvēka dzīvībai.

Dezodorantu un antiperspirantu sastāvā ir alumīnijs

Lielākā daļa krūts vēža gadījumu rodas tieši padušu zonā, un tas viss tikai tādēļ, ka izmantojam dezodorantus, kuru sastāvā ir alumīnijs. Iesakām izmantot organiskos vai pašu pagatavotos dezodorantus.

Toksiska kosmētika

Āda ir mūsu vislielākais orgāns, kuru mēs nemitīgi apstrādājam ar dekoratīvo kosmētiku, kuras sastāvā ir nafta un akmeņogļu darva. Caur ādu šīs ķīmiskās vielas ļoti ātri nokļūst asinīs, radot lielisku vietu, kur attīstīties vēža šūnām. Sāciet lietot dabīgu vai mājās pagatavotu kosmētiku, tādā veidā novēršot risku saslimt ar vēzi.

Ģenētiski modificētas sojas pupiņas un kukurūza

Lielākā daļa sojas pupiņu Amerikā ir ģenētiski modificētas. Tieši šī iemesla dēļ, ja jums patīk, piemēram, sojas piens, iesakām tā vietā lietot kaut ko citu. Sojas piena sastāvā ir hemaglutinīns – viela, kas sarecina eritrocītus. Turklāt soja palielina estrogēna daudzumu. Labāk pērciet savu iecienītāko organisko pienu (govs, rīsu, auzu…)

Mākslīgie saldinātāji

Aspartāms – galvenā mākslīgo saldinātāju sastāvdaļa, kas patiesībā ir pārpalikums no ģenētiski modificēta baktērijas, kas atrodas zarnu traktā. Šo sastāvdaļu iespējams atrast teju katrā košļājamajā gumijā, medikamentos un daudzos pārtikas produktos. Turieties no šīs vielas labāk pa gabalu. To iespējams aizvietot ar kviešu iesalu, kļavu sīrupu, medu vai bioloģisko cukuru.

 

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!