“Medicīna ir bezspēcīga…” – “Ekstrasensu cīņu” zvaigzne atklāj, kā saslimis ar smago slimību

TV šova “Ekstrasensu cīņas” 19. sezonā piedalās Georgijs Maļinovskis, kurš pārraides faniem zināms jau no 16. sezonas. Mags pastāstījis par slimību, no kuras cieš, kā arī atklājis tās rašanās iemeslus.

http://childpsychiatryassociates.com/molly-bruening-lisw/ “Ekstrasensu cīņu” jaunā sezona solās būt ne mazāk spilgta un neaizmirstama kā iepriekšējās. Turklāt skatītājus šosezon gaida tikšanās arī dalībniekiem, kuri jau ir labi pazīstami.

http://theconcertbandofcobourg.com/?page_id=1013 Viens no tādiem ir arī Georgijs Maļinovskis, kurš “Ekstrasensu cīņās” bija redzams jau pirms trim sezonām. Mags sirgst ar smagu slimību – ārsti viņam diagnosticējuši progresējošu acs tīklenes distrofiju. Cerību atveseļoties ekstrasensam diemžēl nav.

View this post on Instagram

#георгиймалиновский #битваэкстрасенсов #битва #участник #магия #эзотерик #магмалиновский #гошамалиновский #помощь #помощьмага #москва #приворот #порча #чистка #дом2 #малиновский #некромантия #амулет #оберег #16сезон #вуду #любовнаямагия #бизнесмагия #экстрасенс #эзотерик #колдун #тнт #карты #рок #фолк #другаяреальность только личный приём по предварительной записи!

A post shared by Георгий Малиновский (@georgiy_malinovskiy) on

“Patlaban mana slimība diemžēl nav ārstējama. Man atliek tikai gaidīt, kamēr kļūšu pavisam akls,” Georgiju citē “Star hit”. “Manā gadījumā medicīna ir bezspēcīga. Esmu bijis jau piecās lielākajās pasaules klīnikās, un ārsti tikai plāta rokas,” viņš piebildis.

http://gflooring.com/old-index.php Turpinājumu lasiet nākamajā lappusē!