Meitene atbrīvojās no 63kg svara pēc tam, kad tik tikko nenoslīka jūrā.

where can i buy antabuse in the uk 22-gadīgā Dominika Montgomerija no Losandželosas, Kalifornijā, 2015gadā tik tikko nenoslīka jūrā sava liekā svara dēļ. Tajā brīdī viņa svēra apmēram 130 kg.

Biłgoraj Reiz viņa kopā ar saviem draugiem atpūtās pludmalē un peldējās jūrā, kad negaidīti sākās paisums. Visiem, izņemot viņu, izdevās uzrāpties tuvējās klintīs, jo sava liekā svara dēļ viņa nevarēja to izdarīt. Draugi centās viņai palīdzēt, taču viņa izrādījās pārāk smaga.

Meitene iekļuva ūdens straumes slazdā. Viņa pastāstīja izdevumam Daily Mail, ka šajā brīdī domās jau atvadījusies no dzīves.

Es domāju, ka nomiršu, un nezināju, ko darīt. Es biju nobijusies.

dominiquecmontg / Instagram

Par laimi, ūdens drīz vien nomierinājās, taču šis atgadījums kļuva par lūzuma punktu meitenes dzīvē un lika tai mainīties. Līdz šim Dominika nekad nebija pārdzīvojusi sava liekā svara dēļ. Bērnībā viņai tika šūta skolas forma un veikalu vīriešu nodaļās pasūtīts apģērbs.

Bija milzīga vilšanās sajūta, kauns.

Es sapratu, cik briesmīgā formā es esmu. Pēc tā es sapratu, ka nepieciešamas kardinālas izmaiņas.

Vairāku gadu garumā viņa izmēģināja neskaitāmas diētas un novājēšanas paņēmienus, un ar laiku zaudēja cerību, ka ir iespējams zaudēt liekos kilogramus.

Meitene cieta no gremošanas traucējumiem. Viņa nespēja kontrolēt, cik daudz pārtikas apēd, un ar laiku pārstāja rūpēties par pārtikas daudzumu. „Es domāju, ka, ja esmu tik resna, neviens nemanīs, ka esmu apēdusi ko lieku”, – atzinās Dominika.

Meitene pastāstīja, ka dienā uzņēma apmēram 5 000 kaloriju, 1 000 no kurām sastādīja saldie ēdieni. Ar vidukļa palielināšanos, samazinājās viņas pašvērtējums. Uz viņu mūžīgi blenza ielās, bet reiz futbola spēles laikā pat svieda ar ēdienu.

Es jutos kā dzīvnieks zoodārzā.

http://psychicevents.uk/what-to-expect/ Pārejiet nākamajā lappusē, lai turpinātu lasīt šo rakstu!