Mūsu slimības ir uzrakstītas uz sejas. Pilnais slimību saraksts

Sauss deguna dobums var novest pie ožas traucējumiem. Deguna asiņošana var tikt saistīta ar pārlieku daudz šlakvielām organismā, “vecām” asinīm, kā arī asiņošana var sākties nepilnvērtīga uztura dēļ. Bieži vien deguns asiņo arī pārlieku taukainas vai ceptas pārtikas dēļ.

Alerģiskas iesnas un polipi (lai arī cik dīvaini neizklausītos) var sākties, ja uzturā pārāk lielos daudzumos tiek lietots auksts ēdiens, kā arī tad, ja lielākā daļa ēdienkartes sastāv no svaigiem dārzeņiem un vispār svaigas pārtikas.

Lūk, pāris noderīgi padomi no tradicionālās Tibetas medicīnas. Lai ārstētu un veiktu plaušu slimību profilaksi, jāveic deguna sānu daļu masāža, bet sirds slimību profilaksei – jāmasē deguna pats galiņš.

Aizlikta deguns gadījumā Tibetas ārsti iesaka izskalot deguna dobumu ar ūdens un sāls maisījumu (vārāmā sāls vai jūras sāls), kā arī tai klāt jāliek kurkuma. Būs nepieciešama 1 tējkarote sāls un 1/3 tējkarotes kurkuma, to visu beriet glāzē ūdens. Maisījumu iepiliniet deguna dobumā un gaidiet, kamēr pa rīkli sāks tecēt šķidrums, kuru vajadzēs spļaut ārā.

Ja jums ir sauss un iekaisis deguna dobums, labi palīdzēs sezamu eļļas iesmērēšana.

Tiem cilvēkiem, kuriem bieži asiņo deguns, ieteicams savā uzturā biežāk iekļaut jāņogas, ērkšķogas, zemesriekstus un soju.

Ķīnieši uzskata, ka deguns ir bagātības un materiālās labklājības rādītājs. Optimālais variants, ka deguns ir pietiekami liels, noapaļots, proporcionāls, bez īpaši izliektām nāsu daļām.

Lūpas ir liesas “zieds”, tādēļ lūpu plaisāšana un bālā nokrāsa liecina par iespējamu problēmu ar šo orgānu. Turklāt virslūpa ir īpaši saistīta ar kuņģi.

Ļoti svarīgi vienmēr sekot līdzi tam, lai lūpas būtu mīkstas un koptas, bez jebkādām sausām daļām, koduma pazīmēm un plīsuma vietām mutes kaktiņos. Tibetieši uzskata, ka maigas un mīkstas lūpas piesaistot bagātību.

Mēle ir sirds “ziediņš”. Ieteicams laiku pa laikam pārbaudīt savas mēles stāvokli, lai jau laikus varētu atklāt jebkādas problēmas ar savu sirdi agrīnās stadijās.

Vesela cilvēka mēles krāsa variē no tumši rozīga, līdz pat maigi sarkanam tonim. Pēc struktūras maiga, mitra, kustīga. Spilgti sarkanā krāsa un sausa mēle – pirmais organisma sniegtais signāls, ka kaut kas nav kārtībā. Cilvēkiem, kuriem ir hroniskas sirds slimības, mēle regulāri ir spilgti sarkanā krāsā, šķietami lakot mēles virsma un spics mēles galiņš.

TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!