Omīte apbērēs meitu, vedeklu un visus savus mazbērnus: 6 ļoti sāpīgi stāsti par traģēdiju lielveikalā Krievijā.

Nadežda Vostrikova svētdienas nelaimē tirdzniecības centrā Kemerovā zaudējusi vai visus savus vistuvākos. Viņas meita, 23 gadus vecā Aļona Sabadaša vēl īsi pirms nāves mātei piezvanīja un teica: “Māt, es laikam nomiršu”.

accusingly Aļona Sabadaša uz Kemerovas pilsētā tik populāro lielveikalu-izklaides vietu “Ziemas ķirši” bija devusies kopā ar Nadeždas Vostrikovas trim mazbērniem un viņas topošo vedeklu Jeļenu. Abām jaunajām sievietēm līdzi bija trīs Nadežda mazbērni – Anna (7), Artjoms (5) un Romans (2), kurš tikai nesen sācis staigāt.

“Viņi visi bieži gāja uz to kinoteātri. Un sanācis, ka visi vienkopus arī svētdien aizgāja… pēc savas nāves, medijam “Moskovskij Komsomolec” stāsta omīte Nadežda. Mazajam Romanam tas bijis pirmais kino apmeklējums viņa īsajā mūžā. “Es jutu, ka todien vajadzēja palikt mājās! Man bija nelāga nojausma, intuīcija paredzēja ko sliktu,” tagad, kad viņu vairs nav starp dzīvajiem, saka vecmāmiņa.

Sieviete skaidro, ka svētdien līdz pat pl.16 (pēc Krievijas laika) sazinājusies ar savu meitu Aļonu. Īsi pēc tam Aļona zvanījusi un kliegusi klausulē, ka telpās izslēgtas gaismas, ir tumšs un smacē dūmi, un redzama uguns. “Es tūdaļ metos turp, tas ir pavisam netālu, triju minūšu laikā biju klāt un lūdzu izlaist ārā savus mīļos,” stāsta Nadežda. Aļona jau bija ieslodzīta kopā ar desmitiem citu apmeklētāju telpās, taču paspējusi piezvanīt arī savam tēvam, kuram teikusi “es mirstu!” Pēc tam sievietes tālrunis vairs nav bijis sazvanāms.

Pirmdienas rītā Nadeždas dēls Igors aizbraucis uz Kemerovas morgu, kur viņam pateikts, ka jātaisa DNS analīzes, jo sadegušos ķermeņus nevar atpazīt pēc ārējām pazīmēm. “Mana meita Aļona studēja tiesību zinātni, vedekla Jeļena audzināja bērnus, es un mans dēls esam uzņēmēji,” par sevi saka vecmāmiņa, kurai nāksies apglabāt gan meitu, gan mazbērnus. Ziņu par vedeklas līķi nav joprojām.

Pusgada laikā ģimenē jau otrā tuvinieka nāve

Daša mira, nesagaidot savus 13.

Portāls Mk.ru turpina apkopot nelaimes skarto ģimeņu stāstus. Dzīvību traģēdijā zaudējusi arī Daša Sarajeva – meitene, kurai 1.maijā apritētu tikai trīspadsmit gadu. Mazā Daša jau sen gribējusi aiziet uz populārā tirdzniecības centra kino, taču mātei Gaļinai nekad nav bijis laika. Dašu pavadīt pieteikusies ģimenes draudzene, 30 gadu vecā Anfisa Kleina. Kopš svētdienas gan Daša, gan Anfisa atrodas bezvēsts pazudušo sarakstā.

Anfisa, kura uz kino aizgāja kopā ar savu krustmeitu Dašu. Mirušas abas.

http://tiffaneejacob.com/tag/set-apart/ Turpinājums nākamajā lappusē!