Zināma sīkāka informācija par vīrieša nāves apstākļiem, kurš Rojā notrieca Artūru. (+VIDEO)

http://alvinghamvillage.co.uk/sitemap-pt-post-2016-04.html.gz Ātrā palīdzība uz Liepājas cietumu tika izsaukta uzreiz pēc jaunā vīrieša saļimšanas un tā atbrauca ātri, LNT raidījumam “Degpunktā” sacīja Ieslodzījuma vietu pārvaldes priekšniece Ilona Spure.

clomid 50 mg buy uk “Viņš piecēlās no rīta. Acīmredzot, sareiba galva un viņš saļima. Tūlīt pat tika izsaukta medicīniskā palīdzība, kas ieradās ļoti operatīvi un viņiem tika nodrošināta iekļūšana cietuma teritorijā. Aptuveni 40 minūtes ilga reanimācijas pasākumi,” stāstīja I. Spure.

Pēc raidījumā izteiktā minējuma, ņemot vērā notiesātā pagātni, kurā lietotas dažādas atkarību izraisošas vielas, nāves cēlonis, iespējams, ir saistīts tieši ar vīrieša dzīves veidu.

9.janvārī Liepājas cietumā nomira 1983.gadā dzimis vīrietis, kurš pagājušajā vasarā Zvejnieksvētkos, būdams alkohola reibumā, Rojā notrieca gājēju, kurš tika smagi savainots un tagad pārvietojas ratiņkrēslā. Tiesa toreiz nolēma, ka cietušajam no vainīgā piedzenama materiālā kompensācija, kas tagad netiks saņemts, norādīja raidījums.

“Vakar, uzzinot par vainīgā nāvi, protams, bija šoks. Tagad varu tikai izteikt viņa ģimenei un tuviniekiem lielu līdzjūtību. Lai arī viņš sakropļoja manu brāli, nāvi viņam noteikti nevēlējām. Bija vismaz cerība kādreiz saņemt no vainīgā kompensāciju par Artūra ārstniecības izdevumiem, tagad tās vairs diemžēl nav. Artūrs ir izgājis vairākus rehabilitācijas kursus dienas stacionārā, pie viņa regulāri nāk fizioterapeite, tomēr joprojām pārvietojas ratiņkrēslā. Ir smagi kāju nervu bojājumi – labo pēdu nejūt, kreisā kāja labākā stāvoklī. 9. janvārī pēc ķirurga apmeklējuma saņēmām labu vēsti – ir atļauts uzsākt daļēju slodzi speciālistu uzraudzībā, izmantojot palīgierīces.

http://offsecnewbie.com/2018/05/10/canape-hackthebox/?share=twitter Turpinājums nākamajā lappusē!