Arī šodien turpinās vērienīgi Māra Zvirgzdiņa meklēšanas pasākumi; bīstamais vīrietis varētu būt bruņots

Valsts policija (VP) arī šodien turpina pietiekami vērienīgus meklēšanas pasākumus, iespējams, bruņota vīrieša atrašanai.

buy neurontin Meklēšana turpinās un tā nav apstājusies, taču policijas pārstāve Gita Gžibovska neprecizēja kurā reģionā patlaban norit aktīvākie meklēšanas pasākumi.

buy Pregabalin 300 mg cheap Meklēšana notiek pietiekami vērienīgi, taču policija neprecizē, cik daudz likumsargu vai tehnikas vienības iesaistītas meklēšanas pasākumos.

Jau ziņots, ka otrdien un naktī uz ceturtdienu Balvu novada Kubulu pagasta mazdārziņu teritorijā norisinājās vērienīgi vīrieša meklēšanas pasākumi, kuru laikā tika iesaistīts arī helikopters.

1984.gadā dzimušais Māris Zvirgzdiņš tiek meklēts aizdomās par sevišķi smaga nozieguma izdarīšanu. Policijā neatklāja, par kādu tieši noziegumu vīrietis ir meklēšanā.

Ziemeļlatgales laikraksta “Vaduguns” interneta vietnē rakstīts, ka Zvirgzdiņš, iespējams, izdarījis slepkavību. Redakcijas rīcībā arī ir informācija, ka vīrieša dzimtā valoda ir lietuviešu, bet viņš zinot arī krievu, latviešu un čigānu valodas.

http://frescohealth.com/olive-oil-for-bread/ TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!