Pēc slepkavības uz spēļu zāli – jaunieši no situētas ģimenes Krāslavas centrā zvērīgi nosit 28 gadus vecu vietējo

Krāslavas iedzīvotāja Andra Olehno dzīve aprāvās pilsētas centrā pēc kautiņa, kas sākās pie kafejnīcas “Todes”. Jaunais cilvēks nomira 24.jūlijā, taču trīs puiši, kurus tur aizdomās par zvērīgo noziegumu, neatrodas apcietinājumā, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Andris Olehno dzīvojis kopā ar savu mīļoto Kristīnu un bijis gatavs uzņemties rūpes par sievietes bērniem. Taču jaunā vīrieša dzīve aprāvās Krāslavas centrā pie kafejnīcas “Todes”, kur jūlija izskaņā izcēlies kautiņš it kā par cigareti. Iesaistīti bija vairāki vīrieši. TV3 vēsta, ka sitēji bijuši trīs radniecīgām saitēm saistīti jauni vīrieši, kuri turklāt esot no situētas ģimenes. Visi aizrāvušies ar cīņas mākslu.

Kas īsti notika liktenīgajā vakarā

buy modafinil reddit 28 gadus vecais Andris bijis ceļa jūtīs darbam ārzemēs, lai varētu nodrošināt savu topošo ģimeni Krāslavā. Pirms tam viņš ar draugiem devies uz kafejnīcu “Todes” Krāslavas centrā. Tur iedzēris, un kādā brīdī izgājis ārā uzpīpēt. Kā “Bez Tabu” atklāj mirušā Andra brālis Mārtiņš, pie Andra un viņa drauga klāt pienākusi vairāku jauniešu kompānija, un sācies strīds. Notikumam esot daudz aculiecinieku, jo no kafejnīcas izskrējuši ārā vairāki cilvēki. Strīds it kā esot bijis par vienu cigareti. TV3 skaidro, ka pats Andris esot attālinājies no kašķa epicentra un devies tālāk, taču pie ziedu bodes “Kamēlija” kompānija viņu panākusi un sākusi sist.

Mirušā tuvinieki TV3 atklāj, ka vairums sitienu bijis pa galvu Andrim. Viņš arī triekts pret asfaltu. “Viņš pat neredzēja, ka viņam pieskrēja no aizmugures. Viņam nebija pat iespēju aizstāvēt sevi,” secina nelaiķa brālis Mārtiņš.

Sungai Penuh TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!