Stārķis jau 16 gadus katru gadu atgriežas pie savas mīļotās, kura nevar palidot

buy cenforce uk buy modafinil india online Katru pavasari neliela Horvātijas ciema Brodskij Varos iedzīvotāji ar nepacietību gaida 25.martu. Tieši šajā laikā notiek kārtējais brīnums – no siltajām zemēm pie savas mīļotās Malenes atgriežas stārķis Klepetans! Un tā jau 16 gadus!!!

Pirms 22 gadiem Malenu ievainoja kāds iebraucējs mednieks no Itālijas.

Vietējie iedzīvotāji atkopa putnu, bet lidot tā vairs nevarēs nekad. Viņu pie sevis paņēma skolas sargs vārdā Stepans Vokičs. Viņš iekārtoja Malenai mājvietu šķūnī, sāka ņemt līdzi uz makšķerēšanu, ziemā nesa uz māju, lai nenosalst.

Pēc tam vīrietis uz jumta uztaisīja ligzdu, lai Malena varētu justies pilnvērtīgi. Un, lūk, kādu reizi ligzdā parādījās vēl viens stārķis, kuru nosauca par Klepetanu!! Bet Malena izdēja olas un izperēja savus pirmos putnēnus. Pēc tam uzticīgais stārķis sāka atgriezties pie mīļotās dzīvesbiedres katru pavasari.

Lai Klepetanam būtu vieglāk sagādāt iztiku perējumam un sievai, sargs katru dienu iznes pie ligzdas svaigas zivis, un visi ciema vīri, kuri iet uz zveju, sīkās zivtiņas atnes putniem – tā jau ir ciema tradīcija.

Saint Neots TURPINĀJUMU LASIET NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!