Asiņains konflikts Jēkabpils pusē! Tiek atspārdīti cilvēki, vicināts cirvis. (+VIDEO)

http://thewoodlandretreat.com/home/booking-your-stay-in-the-woodland-bell-tent/dsc_0098-2 Asiņains konflikts Jēkabpils pusē! Tiek atspārdīti cilvēki, vicināts cirvis. (+VIDEO)

where can i buy isotretinoin in canada Kā vēsta portāls skaties.lv, Jēkabpils novada Ābeļu ciemā noticis asiņains konflikts, kurā nodarīti miesas bojājumi gados vecākiem iedzīvotājiem, laulātam pārim, kā arī no cirvja triecieniem cietusi automašīna.

Konflikts šādi izvērties pēc tam, kad ciema iedzīvotāji aizrādījuši kaimiņu teritorijas saimniekiem par tur notikušo skaļo uzdzīvi, kas traucējusi naktsmieru.

Raidījumā “Bez Tabu” vērsās Jēkabpils novada Ābeļu ciemā, privātmāju apkaimē dzīvojošā Jana, kura uzrādīja iespaidīga izmēra zilumus uz sava ķermeņa.

Tāpat viņa uzrādīja fotoattēlus, kuros iemūžinātas viņas traumas, kuras kautrējās demonstrēt “Bez Tabu” kameras priekšā, kā arī attēlus, kuros fiksēti viņas vīram nodarītie miesas bojājumi.

Jana arī uzrādīja ārstniecības iestādes izrakstīto dokumentāciju, kas apstiprina, ka laulātais pāris guvis nopietnas traumas…

http://hotelmadhuban.com/contact-us/ VIDEO SKATĀMIES NĀKAMAJĀ LAPPUSĒ!