Asiņains konflikts Jēkabpils pusē! Tiek atspārdīti cilvēki, vicināts cirvis. (+VIDEO)

Brutālā reakcija

http://acorncentre.co.uk/events/pop-in-youth-cafe/ Trauksmainie notikumi notika jūnijā, naktī, kad pāra naktsmieru traucēja skaļa uzdzīve kaimiņos, kokapstrādes uzņēmuma teritorijā. Kā raidījumam stāstīja Jana, tur skaļas mūzikas pavadībā uzdzīvoja liela kompānija.Janaasiņainā konfliktā cietusī

http://vantagehsi.com/all-you-need-to-know-about-regret/home-health-care-send-your-referrals/ Es strādāju, atnācu no darba. Tur mūzika uz pilnu klapi. Domāju, ka līdz pulksten 23.00 paballēsies un nomierināsies. Te taču arī citi dzīvo, galu galā. Tomēr ne, bija jau 23.45, nevarēju aizmigt. Tur bija pieaugušie, bija arī viņu mazie bērni.

http://gentlemantraveller.com/gleneagles-hotel-perthshire-scotland Par trokšņošanu devusies aizrādīt kaimiņiem, pieprasījusi pieklusināt ballīti, turpināja stāstīt Jana.Janaasiņainā konfliktā cietusī

Piegāju no tās puses, kur viņi kurināja ugunskuru, sasaucu saimnieku. Viņš pienāca. Ļoti piedzēries bija. Pateicu, lai mūziku nogriež klusāk. Sāka aizvainot ar lamuvārdiem.

Sapratusi, ka kaimiņi negrasās respektēt apkaimē dzīvojošo intereses, zvanīja vīram un policijai, kas, kā stāstīja Jana, vēl vairāk nokaitinājis ballētājus.Janaasiņainā konfliktā cietusī

Viņš [kaimiņu teritorijas saimnieks] līda pāri sētai. No vārtiem izskrēja viņa [saimnieka] dēls un iesita man ar kāju no visa spēka pa vēderu. Es nokritu, viņš turpināja mani sist ar kājām. Atskrēja sieviete, turējos pie vēdera, viņa arī sāka sist.

Pēc brīža atsteidzās viņas vīrs, pašaizsardzības un sievas aizstāvības nolūkiem, talkā ņemot cirvi, par situācijas attīstību turpināja stāstīt Jana. Arī viņam esot uzklupuši un piekāvuši.Janaasiņainā konfliktā cietusī

Viņi, pieci cilvēki, vīru neitralizēja un sāka sist. Vīram jau iepriekš bija traumēta viena roka, tā nebija lietojama. Es lūdzu, lai neaiztiek to roku. Viņam lauztas trīs ribas, divās vietās žoklis lauzts. No sitiena pasliktinājusies redze, jo acs bija asinīs, auss zila. Pa ausi ar kājām sita. Zilumi pa visu ķermeni. Man viss vēders [zilumos], arī roka [traumēta]. Nevarēju strādāt dažas dienas. Savukārt tagad nevaru sēdēt.

Asiņaino konfliktu pārtrauca Valsts policijas ekipāža, ko, iepriekš zvanot likumsargiem, piesaistīja Jana. Vēlāk policija piesaistīja ātrās neatliekamās palīdzības mediķus, kuri nogādāja Janas vīru slimnīcā.

Abiem nodarītos nopietnos miesas bojājumus fiksētas ārstniecības iestādēs.

Ballītes dalībnieks: “Situācija bija kā filmās, tāda neparasta. Nevarēja saprast, kā tādā situācijā rīkoties!”

“Bez Tabu” izdevās sazināties ar teritorijas, kurā notika uzdzīve, saimnieka dēlu, kurš sazvanīts pauda, ka nav pārsteigts par “Bez Tabu” interesi par šo konfliktu. Viņš arī atzina, ka piedalījies ballītē, kas rīkota par godu radiniecei. Vīrietis, stājoties “Bez Tabu” kameras priekšā, vēlējās slēpt seju, runāja ar muguru pret kameras objektīvu. Viņš teica, ka neatceras par sišanu Janai, gados vecākai sievietei.Ballītes dalībnieksvēlējās palikt anonīms

Viņa man skrēja virsū ar koku, izskatījās, ka sitīs, tāpēc es viņu atgrūdu. Man blakus bija sieva, bērns, man taču arī jāaizstāvas. Es nezinu, kas tiem cilvēkiem prātā, kādi viņiem motīvi, ko grib izdarīt. Ja viņa [Jana] uzrāda miesas bojājumus, lai uzrāda.

Taujāts par izrēķināšanos ar Janas vīru, uzklausītais ballītes dalībnieks stāsta, ka gados vecāko vīrieti nācies neitralizēt, jo viņam rokā bija cirvis, ar ko saskādējis automašīnu, kurā sēdējusi sieva un mazs bērns, kurus Janas vīrs ar savām darbībām pārbiedējis.Ballītes dalībnieksvēlējās palikt anonīms

Izskrēja pretī viņas vīrs ar cirvi un skrūvgriezim līdzīgu priekšmetu rokās. Iecirta mašīnā, pēc tam tas viss izvērtās cīņā. Vajadzēja atņemt cirvi, jo viņš ar cirvi [neaso galu] iesita pa automašīnu un iegrieza rokā manam ģimenes loceklim. Vajadzēja vīrieti sagūstīt. Viņam tika nodarītas traumas. Iedomājieties: turpat mana sieva, bērns, vīrietis ar cirvi skrien virsū. Kā vajadzēja darīt? Maigāk neitralizēt, ļaut sacirst mūs? Tā situācija bija kā filmās, tāda neparasta. Nevarēja saprast, kā tādā situācijā rīkoties.

Uzklausītais vīrietis neņēmās spriest, vai lietojuši pārmērīgu spēku.Ballītes dalībnieksvēlējās palikt anonīms

Mana sieva histērijā izlēca no automašīnas, kliedza, bērnu rāva ārā. Es nezināju, kā rīkoties. Domāju, ko darīt, lai sievai neiesit.

Teritorijas saimnieka dēls viņa automašīnas sabojāšanu ar cirvi pierādīja, uzrādot video, ko uzņēmusi viņa sieva, atrodoties automašīnas salonā. Video iemūžināts, kā Janas vīrs ar cirvi iesit pa spēkratu. Tāpat automašīnas īpašnieks uzrādīja fotoattēlus, kurā fiksēti bojājumi, un remontdarbu rēķinu.

Likumsargi ierosinājuši vairākas administratīvās lietvedības un divus kriminālprocesus, raidījumu informēja Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve. Viens kriminālprocess ierosināts par noziedzīgu nodarījumu pret personas veselību, otrs – par svešas mantas tīšu bojāšanu.Dace KalniņaValsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve

Policija gaida, kad tiks saņemti dokumenti gan no slimnīcas, gan no ģimenes ārstiem, lai tos varētu nosūtīt tālāk tiesu medicīnas ekspertīzei. Iet un cirst automašīnu ar cirvi – tā nav pareizā rīcība. Tāpat nav pareizi nodarīt tik ļoti smagus miesas bojājumus, pēc kā cilvēks jāved uz slimnīcu.

Konfliktā iesaistītās puses raidījumam stāstīja, ka abu pušu starpā jau gadiem ilgi valda saspīlētas attiecības. Jana norādīja, ka ilgstoši ar vīru iebilst par trokšņošanu uzņēmuma teritorijā, kas saistīta ar kokapstrādes procesu. Iebilstot pret to, savulaik vākti iedzīvotāju paraksti, kas, tāpat kā citas sūdzības, novirzītas uzraugošajām iestādēm, norādīja Jana. Savukārt kokapstrādes uzņēmuma saimnieka dēls raidījumam norādīja, ka šie pārmetumi nav pamatoti.

Video skatāmies zemāk!

VIDEO:

Avots