Pazīmes, ka uzlikts nabadzības lāsts. To var noņemt 4. un 5. augustā!

 

6. Nekādi neizdodas izrauties no parādiem. Cilvēks, kuram uzlikts nabadzības lāsts, tik tikko paspēj atdot parādus, kad rodas jauni apstākļi, kas spiež atkal aizņemties.

7. Bieži zūd lietas – kabatzaglis izvelk maciņus, aizmirsti izdoto naudu veikalā vai karti – bankomātā.

http://midequalitygroup.co.uk/events/list/?tribe-bar-date=2021-04-05 Lāsta noņemšana ar egles zariņu
Vajadzīgs neliels egles zars. Ideāli, ja tas nogriezts pilnmēness vakarā. Mājās to nedaudz apkaltē, pēc tam aizdedzina un izkvēpina visas istabas, sakot šādus vārdus: “Ļaunos nodomus un vārdus no mājas izkvēpinu un izdzenu. Lai lāsts neslēpjas ne grīdā, ne spraugās, ne stūros. Lai notiek tā. Āmen.”

where can i buy ivermectin ivermectin Rituāls ar sīpolu un vecām drēbēm
Paņem kādu vecu apģērba gabalu, no kura nebūs žēl šķirties uz visiem laikiem. Tajā ietin sīpolu un ar visu saini dodas uz upi. Iemet to ūdenī un saka buramvārdus: “Nabadzība, ej prom no manis (vārds, uzvārds), ej projām un netraucē. Pa ūdeni prom aizpeldi, nesaisties ar mani. Siekstās ieķeries, bet mani neturi. No šī brīža asaras neliešu, nabadzīga nebūšu, grašus neskaitīšu. Lai upe tevi aiznes, būšu bagāta un brīva. Nabadzību prom aizsūtu, savus vārdus ar atslēgu aizslēdzu. Mēle, atslēga, slēdzene. Āmen.”

Alaplı Rituāls pret nabadzību dilstošā Mēnesī
Šo rituālu noteikti jāveic dilstoša Mēness fāzē. Paņem sauju maza nomināla monētu. Naktī, kad pie debesīm parādās mēness, iziet vientulīgā krustojumā un saka buramvārdus: “Es uz visām pusēm nemetu sīknaudu, bet nabadzību no savas dzīves padzenu. Ej tālu projām, neatgriezies nekad. Āmen.” Tad izsvaida monētiņas uz visām pusēm un atgriežas mājās, neapstājoties un ne ar vienu nesarunājoties. Runā, ka rituāla iedarbība būs jūtama jau pēc mēneša.

Avots: “Esotericblog”

Avots