Valsts Augstākās Amatpersonas pavisam Steidzami nākušas klajā ar svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem!

Valsts Augstākās Amatpersonas pavisam Steidzami nākušas klajā ar svarīgu paziņojumu iedzīvotājiem!

http://rickcoplin.com/?wordfence_lh=1 Pašreizējās spriedzes apstākļos prezidents Egils Levits un vairākas citas augsta ranga amatpersonas, tostarp Krišjānis Kariņš, vienbalsīgi uzskata, ka Krievijas brutālais masveida un barbariskais mēģinājums piespiedu kārtā mainīt situāciju Ukrainā ir ļoti nopietns drauds un pārkāpj starptautiskās tiesības pilnīgi visā plašajā pasaulē un jāatzīst, ka tas turpina sagādāt aizvien smagākas problēmas ne tikai Ukrainai, bet arī visai pārējai pasaulei. Šoreiz gan jāpatur prātā, ka šis ir ļoti barbarisks mēģinājums ietekmēt visu notiekošo. Tomēr tagad ir jāņem vērā ļoti svarīgas un svarīgas lietas, kuras ietekmē mūs pilnīgi visus!

Tāpat amatpersonas vairākkārt uzsvērušas, ka Krievijas ļoti skarbajai agresijai pret Ukrainu būs ļoti ilgstošas ​​un nopietnas sekas, īpaši kontekstā ar kopējo Eiropas drošības situāciju, kas skar mūs visus, kas jau pašlaik ir ļoti acīmredzami negatīva un jāņem vēra, ka situācija kopumā tikai turpina pasliktināties, it īpaši trešajās pasaules valstīs. Viena no svarīgākajām lietām šajā situācijā ir tā, ka NATO ir jāveic ļoti skaidras un nepārprotamas darbības, lai stiprinātu visas alianses flangus. «Mēs pilnībā nosodām un nosodām Krievijas rīcību, un Latvija ir mudinājusi starptautisko sabiedrību veikt pēc iespējas pašus stingrākos pasākumus, lai apturētu šo nopietno agresijas aktu!» Tomēr, kā rādās tas nebūt nav viss!

“Mēs īpaši aicinām visu starptautisko sabiedrību rīkoties ar vislielāko solidaritāti un atbildību, lai nodrošinātu visstingrākās ekonomiskās sankcijas pret Krieviju un visiem, kas iesaistīti šajā smagajā un brutālajā noziegumā, jo kā izskatās, tas ne tik ļoti lielā mērogā palīdz!” Tomēr jāatceras,  buy Pregabalin online ka tagad mēs joprojām varam tuvākajās dienās, nedēļās un mēnešos sagaidīt ļoti daudz dažādu pavērsienu, jo visa situācija Eiropā ir kļuvusi ļoti saspringta un turpina palikt aizvien saspringtāka, jo nevarētu teikt, ka situācija uzlabojas, nemaz nerunāsim par globālo pasaules situāciju, kas ir novesta jau gana tālu!

Tagad ir skaidrs, cik vienaldzīgs patiesībā ir putins! Viņam nerūpēja cilvēki, īpašumi, karavīri, mājas, baznīcas, vēsturiskas vietas un svarīgas svētvietas, Talavera  jo pilnīgi viss, kas pagadās viņus ceļā, tiek vienkārši iznīcināts, tā it kā tas neko nemaz nenozīmētu! Tomēr, pamatojoties uz iepriekšējo informāciju, šī uzbrukuma brutalitāte ir acīmredzama, taču kā zināms tas nebūt nav viss!

Šobrīd lielais jautājums ir par to,  cik ilgi tas turpināsies, jo pasaule šobrīd ir tik nervoza, ka neviens pat nezina, cik ilgi tas turpināsies, taču, pēc vairāku pasaules līderu domām, tas varētu turpināties vēl gadu, Ja ne ilgāk, bet mēs visi varam cerēt, ka tas nenotiks, jo cilvēki ir noguruši no visām šīm problēmām un nezināšanu par rītdienu.