Pavisam Lieliskas ziņas iedzīvotājiem! Tuvākajā laikā konkrēta cilvēku grupa vēl varētu saņemt 200 Eiro!

Pavisam Lieliskas ziņas iedzīvotājiem! Tuvākajā laikā konkrēta cilvēku grupa vēl varētu saņemt 200 Eiro!

http://crossfitraze.com/2014/10/17/team-wod-saturday-101814 Šī brīža esošais laiks ir ļoti sarežģīts daudziem iedzīvotājiem un jāsaka godīgi, ka viegli nav itin nevienam, tāpēc ir vairāk nekā skaidri saprotams, ka šo iemeslu dēļ cilvēkiem ir vajadzīgs pēc iespējas lielāks atbalsts, lai kopīgiem spēkiem tikai varētu palikt virs ūdens un burtiski “nenoslīkt”, jo šobrīd šī ir ļoti smaga situācija daudziem un tas viss no malas nemaz nav tik vienkārši kā sākumā varētu šķist! Tieši šo iemeslu dēļ, jau tiek veidoti vairāka tipa atbalsta pasākumi, lai iedzīvotājiem kaut kādā veidā varētu palīdzēt! Pie tam, ja iepriekš konkrētie atbalsta pasākumi lielākoties bija tieši saistīti ar elektrības cenu pieaugumu, tad šobrīd šis viss ir saistīts jau ar citu veidu!

Pašlaik pilnīgi visiem ir jārēķinās ar ļoti strauju inflācijas pieaugumu, kurš šobrīd jau tā ir gana milzīgs. Līdz ar to jāsāk domāt, ka vispār drīzumā nākotnē varētu notikt, it īpaši rudenī, kad viss šis turpināsies un inflācijas lēciens būs vēl straujāks, it īpaši degvielai un ēdienam, kā arī itin visam pārējam, kas saistīts ar to! Atliek vien atcerēties, ka degviela joprojām turpina palikt aizvien dārgāka, tāpēc arī visa loģistika, preču transportēšana un pārējais komerctransports ir viens no pašiem būtiskākajiem iemesliem, kādēļ viss paliek daudz dārgāks, tomēr ir laiks ķerties klāt pašai svarīgākajai lietai!

Tālāk, kas attiecas uz milzīgajiem cenu lēcieniem un to iespaidu uz pensionāriem, kuru pensijas apmērs nemaz nepārsniedz maznodrošinātās mājsaimniecības slieksni nupat klajā nākušas ļoti svarīgas ziņas. Tieši esošās situācijas dēļ varētu tikt piešķirts vienreizējs atbalsts 200 Eiro lielumā, tā izskanēja Latvijas radio “Kruspunktā!” Arī attiecīgajā situācijā Labklājības ministrs Gatis Eglītis izteicās, ka koalīcijas partneriem ministrija  http://skywaysmedia.co.uk/video/pothole-repair/ noteikti piedāvās atbalsta pasākumus, kas attiecīgi tiks mērķēti uz maznodrošināto iedzīvotāju daļām, lai cilvēki saņemtu naudas atbalstu.

Šobrīd gan noteikti jāņem vērā, ka viņš izteicās arī par to, ka ministrija varētu piešķirt 200 Eiro atbalstu tiem pensionāriem, kam patreizējais pensijas lielums nemaz nepārsniedz maznodrošinātās mājsaimniecības galveno ienākuma slieksni!  Mödling Patreiz tas ir 436 Eiro lielumā, tomēr tas vēl nav noteicošais faktors.

Pats svarīgākais, kas jāņem vērā ir tas, ka maznodrošinātajām mājsaimniecībām konkrēti atsevišķos gadījumos ir noteikts maksimālais apmēra naudas slieksni.  Tādā veidā katra pašvaldība ir tiesīga noteikti, tomēr ne augstāku par 436 Eiro pirmajai un vienīgajai personai un 305 Eiro apmērā visām pārējām personām, kuras atrodas vienā mājsaimniecībā.