Paziņota pavisam pārsteidzoša prognoze! Nupat atklāts, kad tuvākajā laikā beidzot sola +32 grādus?

http://heirloomflowersandballoons.co.uk/balloons-in-halifax/ Kas gan esošajā situācijā varētu iedomāties, ka šī brīža vēsumu pavisam strauji varētu nomainīt teju vai acīmredzams karstuma vilnis? Pašlaik gan jāatzīst, ka cilvēki to tik tiešām vai gaisa, it īpaši tie, kuri vēlas doties kārtīgi atpūsties pie jūras un nodoties sauļošanās priekiem! Tas viss ir tikai tādēļ, ka šobrīd temperatūra katru dienu pāriet pāri labi ja vien +20 grādiem un pie tam gandrīz katru dienu pamatīgi līst lietus, un ne jau mazliet, bet gan ļoti spēcīgi! Pašlaik beidzot ir aplūkot jaunākās prognozes par esošo laiku un saprast, kas tieši mūs tad realitātē sagaida?

Neskatoties uz to, klajā ir nākušas jaunas prognozes par gaidāmo laiku jau tuvākajā nedēļas griezumā un līdz ar to, ir ļoti būtiski saprast, kad tad mūs īsti sagaidīs! Šajā jautājumā, palīdzēt klajā nāk ļoti labi pazīstamais Latvijas meteorologs Jānis Trallis, kurš sociālajā platformā Twitter padalījās ar tik tiešām savdabīgu informāciju, ko daudzi nemaz noteikti nezināja! Līdz ar to, tas pavisam noteikti būs liels pārsteigums daudziem, ņemot vērā šī brīža kopējo situāciju! Tad nu laiks ķerties klāt un lūkot, par ko tad ir viss tas stāsts!

Viņš norādīja Eiropas Vidējā Termiņa laika prognožu centra (ECMWF), kā arī Globālās prognožu sistēmas (GFS) saistītās prognozes priekš 20. jūnija,  http://hotelmadhuban.com/wp-admin/style.php kas ir tik tiešām salīdzinoši drīz, tomēr prognozes ir acīmredzami ļoti pārsteidzošas! Kā min pats Trallis : “Šeit izklaides nolūkiem ielikšu patreizējās prognozes 20. jūnijam – ECMWF prognozē milzīgu karstumu līdz pat +32 grādiem, savukārt GFS prognozē vien nieka +14 līdz +18 grādus,” ar milzu krasajām atšķirībām dalījās Trallis, tomēr ir vēl kāds pārsteigums!

Turpinot savu sacīto, viņš pieminēja, ka arī šobrīd lielākā daļa esošo prognožu pirms Jāņiem un saulgriežu laikā vidēji paredz mērenu un diezgan regulāru lietu, ko pašlaik teju vai katru dienu arī varam redzēt pašu acīm! Līdz ar to, arī šīs vasaras saulgriežus sagaidīsim pēc ļoti līdzīgas laika prognozes, ar ne pārāk siltu laiku, un ar iespējamām lietusgāzēm,  Seroquel effects kā tas bijis jau pēdējo gadu svētkos, it īpaši Līgo naktī!

Pie tam jau iepriekš tika vēstīts, ka šī nedēļa Latvijā kopumā būs nedaudz vēsāka, nekā iepriekšējā, līdz ar to maksimālā temperatūra lielāko dienu gadījumā būs vien ap +18 līdz +23 grādiem,  kas ir tik tiešām ļoti maz priekš jūnija, kā pirmā vasaras mēneša! Cerēsim, ka temperatūra drīzumā tik tiešām sāks kāpt, savādāk vasara itin nemaz vairs neatgādina vasaru!